ZASSHOP - internet shopping

NACHÁZÍTE SE:
Úvod|O společnosti.

O společnosti

ALPSPORT s.r.o. založil v roce 1999 Jiří Juroška a společnost ELIASS SPORT s.r.o. a v současné době provozuje 4 kamenné prodejny a internetový obchod.

ALPSPORT s.r.o. je koncovým prodejcem a oficiálním distributorem a zástupcem mnoha předních světových značek outdoorového vybavení na našem trhu. Cíleně se zaměřujeme se na špičkové evropské, americké, ale i české výrobce s cílem nabídnout našim zákazníkům to nejkvalitnější zboží za co nejlepší cenu.

Rozhodli jsme se jít cestou vlastních prodejen, které budeme mít plně pod kontrolou, abychom byli schopni garantovat vysokou kvalitu prodeje a poradenství, které poskytujeme našim zákazníkům. V současné době máme 4 prodejny, a to v Ostravě, Brně a dvě v Praze. V roce 2005 jsem spustili náš první internetový obchod www.eliass.net, ve kterém jsme obsloužili jsme více než 80.000 spokojených zákazníků. Začátkem roku 2014 jsme pak spustili nový, modernější internetový obchod www.alpsport.cz.

Naším životním stylem je pobyt v přírodě, adrenalinové sporty a snaha dělat vše na 100%. A být přitom být v pohodě. Jde nám především o kvalitu, a to jak nabízeného zboží, tak o kvalitu našeho personálu, který outdoorem doslova a do písmene žije.
Máme ve svých řadách úspěšné ( a některé i slavné) horolezce, skialpinisty, horské vůdce, průvodce a instruktory, kteří se s Vámi rádi podělí o své zkušenosti s výstrojí a výzbrojí. Vlastně všichni nějakou outdoorovou aktivitu aktivně provozujeme. Lezeme po skalách, lyžujeme, jezdíme freeride, cestujeme do neobydlených končin na všech kontinentech, sjíždíme řeky, táboříme, … a baví nás to. Můžete se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem z oblasti outdooru a fundovaně Vám odpovíme. Víme o čem je outdoor, a víme, jak se na něj připravit tak, aby Vás nic nepřekvapilo. A rádi Vám pomůžeme.

ALPSPORT s.r.o. v kostce:
  • oficiální distributor a prodejce předních světových značek outdoorového vybavení
  • 4 prodejny: Ostrava, Brno, 2x Praha
  • provozovatel internetového obchodu www.alpsport.cz
  • kvalitní informace o produktech a službách
  • provozovatel lezecké stěny ELIASS v Ostravě
  • více ne 50 vysoce kvalifikovaných zaměstnanců, které práce baví
  • firemní blog blog.alpsport.cz plný informací a rad od našich ambasadorů
  • špičkové poradenství v oblasti, horolezectví, skialpinismu, freeridu, telemarku, trekingu, vysokohorské turistiky, apod.
  • našimi ambasadory jsou přední horolezci, lezci, špičkoví horští vůdci a průvodci
  • Hned 10 důvodů proč u nás nakupovat
Naše motto:
„Zákazník je u nás na prvním místě“

         
Skialpové sety   Nesmeky! Praktický dárek nejen pro rodiče a prarodiče.   Funkční prádlo za super ceny.   Alfa a Omega skialpového vybavení na jednom místě.   ICERBREAKER
sleva 40% na vše
  Kalendář akcí
Při objednání dvou položek (např. lyže + vázání) získáte slevu 15%.   Máme pro vás nesmeky do města i do přírody. Na chůzí i na běh.   Skladové zásoby funkčního prádla Karitraa a Devold se slevou 40%   Široká nabídka produktů firmy Dynafit. Odborné poradenství a servis. To je Dynafit Shop in Shop Praha.   Veškeré oblečení značky Icebreaker se slevou 40%. Sleva se vztahuje pouze na zboží skladem.   Přehled našich skialpových kurzů, předváděcích akcí a zajímavých přednášek.


© 2010 - 2018 ZAS Group