ZASSHOP - internet shopping

NACHÁZÍTE SE:
Úvod|Reklamace

Reklamace

Reklamační řád

V případě, že zboží, které jste zakoupili, je vadné, nefunkční či poškozené, oznamte nám zjištěné vady co nejdříve e-mailem na adresu eshop@alpsport.cz, případně telefonicky nebo písemně. Reklamaci můžete samozřejmě uplatnit i na některé z našich prodejen.

Vadný výrobek má zákazník za povinnost reklamovat ihned po zjištění vady. Toto platí pro nákup online i v kamenné prodejně. V případně uznání reklamace bude vadné nebo poškozené zboží vyměněno nebo opraveno po vzájemné dohodě.

Postup při řešení reklamace formou poštovní zásilky.
Zboží nám musí být dodáno kompletní tak, jak bylo převzato od prodávajícího. Musí být suché a očištěné. Pokud nám dorazí zboží špinavé nebo nekompletní, bude zasláno zpět s požadavkem na úhradu poštovného. Doporučujeme ke zboží přiložit veškeré listiny, které nakupující se zbožím obdržel, tedy například fakturu, záruční list a jiné. Postačí ofocené kopie. Nezapomeňte na sebe uvést kontakt (nejlépe telefonický) pro potřeby případného upřesnění.

Postup při řešení reklamace na některé z prodejen.
Stejně jako při zaslání zboží poštou musí být zboží předáno k reklamaci kompletní, suché a očištěné. Vyhnete se tak riziku zamítnutí reklace hned v zárodku. Spolu se zbožím si prosím přineste doklad o koupi nebo záruční list. Přímo na prodejně s vámi bude sepsán reklamační protokol, který vám bude současně sloužit jako potvrzení o převzetí zboží.

Vaše reklamace bude vyřízena v zákoné lhůtě 30 dnů od převzetí na naši prodejně. O vyřízení reklamace Vás budeme informovat pomocí SMS nebo mailu.

Jako prodávající nepřebíráme odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka.

Záruční doba je uvedena u každého produktu.

Reklamační řád v polném znění je možné stáhnout zde: doc pdf

         
Skialpové sety   Nesmeky! Praktický dárek nejen pro rodiče a prarodiče.   Funkční prádlo za super ceny.   Alfa a Omega skialpového vybavení na jednom místě.   ICERBREAKER
sleva 40% na vše
  Kalendář akcí
Při objednání dvou položek (např. lyže + vázání) získáte slevu 15%.   Máme pro vás nesmeky do města i do přírody. Na chůzí i na běh.   Skladové zásoby funkčního prádla Karitraa a Devold se slevou 40%   Široká nabídka produktů firmy Dynafit. Odborné poradenství a servis. To je Dynafit Shop in Shop Praha.   Veškeré oblečení značky Icebreaker se slevou 40%. Sleva se vztahuje pouze na zboží skladem.   Přehled našich skialpových kurzů, předváděcích akcí a zajímavých přednášek.


© 2010 - 2018 ZAS Group