ZASSHOP - internet shopping

NACHÁZÍTE SE:
Úvod|Půjčovny

Půjčovny ALPSPORT

Potřebujete jednorázově mačky nebo cepín? Chcete si vyzkoušet via feratu nebo výlet na sněžnicích? Láká Vás skialpinismus, ale nechcete si kupovat vybavení bez praktického vyzkoušení? Zkrátka jedete na hory a nemáte potřebné vybavení?
Využijte služeb půjčoven outdoorového vybavení na našich prodejnách ALPSPORT!


V naší nabídce najdete materiál pro via feraty, skialpinismus, VHT, kemping, sněžnice a mnoho dalších aktivit. Zapůjčení je dobrá volba i v případě, kdy uvažujete o koupi nějakého produktu a nejste si jisti, zda by Vám vyhovoval. Jednoduše si ho vyzkoušejte. Stačí vybrat půjčovnu ALPSPORT, vyplnit krátký formulář a budeme Vás kontaktovat.


Pozn.: Vybavení půjčoven na jednotlivých prodejnách ALPSPORT se může lišit, nicméně v každém případě je Vám dispozici ten nejlepší možný materiál pro outdoorové aktivity.

Vyberte si svou půjčovnu:         
Nesmeky! Praktický dárek nejen pro rodiče a prarodiče.   Alfa a Omega skialpového vybavení na jednom místě.   Nové modely za akční ceny   Kolekce léto/podzim 2017   Nová kolekce Sir Joseph   Kalendář akcí
Máme pro vás nesmeky do města i do přírody. Na chůzí i na běh.   Široká nabídka produktů firmy Dynafit. Odborné poradenství a servis. To je Dynafit Shop in Shop Praha.   Během pouhých 14 let od založení se firma INOV-8 stala jedním z největších světových výrobců běžecké obuvi.   Máme pro vás slevu 30% na celou kolekci léto/podzim 2017 norské firmy Kari Traa.   Český specialista na peří rozšiřuje svou nabídku o samostatnou řadu Tirol Wool   Přehled našich skialpových kurzů, předváděcích akcí a zajímavých přednášek.


© 2010 - 2017 ZAS Group