ZASSHOP - internet shopping

NACHÁZÍTE SE:
Úvod|Mojito za Korunu

Mojito za Korunu

Oslavte s námi 80 let značky Scarpa a nadělte si legendární model Mojito za 1 Kč nebo Modely Crux a Margarita za 1000 Kč.
Co pro to musíte udělat?

Stačí v období od 11:11 dne 11.11.2018 do 24:00 dne 11.12.2018 nakoupit na našem eshopu nebo na našich prodejnách v souhrnu alespoň
za 18 000 Kč.

Abychom mohli Vaše nákupy evidovat a sčítat, je nutné, abyste své objednávky a nákupy prováděli skrze Váš zákaznický účet. Pokud u nás dosud zákaznický účet nemáte, tak nezoufejte, nejedná se o nic složitého. Na konci stránky naleznete odkaz, díky kterému Váš zákaznický účet založíte během několika vteřin.

Záleží jen na Vás, zda nákup provedete prostřednictvím eshopu či přímo v jedné z našich kamenných prodejen. Můžete požádat i Vaše známé, aby při nákupu v kamenné prodejně požádali o započtení zboží na Váš zákaznický účet.

Pro kontrolu stavu Vašeho účtu využijte našich internetových stránek. Jakmile Vaše nákupy evidované na zákaznickém účtu překročí částku
18 000 Kč, získáte nárok na boty Scarpa Mojito za bezkonkurenční cenu ve výši 1 Kč, nebo, pokud si to budete přát, nárok na modely Crux a Margarita za zvýhodněnou cenu 1 000 Kč.

Jelikož však do částky 18 000 Kč nemůžeme započítávat hodnotu Vámi vráceného zboží, lze nárok na boty za zvýhodněnou cenu uplatnit až po uplynutí 15 dnů od data doručení posledního zboží objednaného přes náš eshop.

Nárok na vybrané boty můžete až do vyčerpání zásob využít na kterékoliv naší kamenné prodejně, nebo při nákupu přes náš eshop. Při internetovém nákupu nám nejdříve napište email na eshop@alpsport.cz a sdělte nám, jaký model jste si vybrali, abychom Vám mohli poslat slevový kód, který je nutné pro získání akční ceny vyplnit do poznámky ve Vaší objedávce.

Nezbývá než dodat, že abychom udělali radost co možná největšímu množství zákazníků, je možné na jeden zákaznický účet vybrat pouze jeden pár bot za zvýhodněnou cenu. Nezapomínejte, že počet párů je omezený na sto a vybírat můžete pouze ze skladových zásob. Takže kdo dřív příjde, ten dřív vybírá. :-)

Ačkoliv nárok na získání bot za akční cenu není soudně vymahatelný, nemusíte se bát, že přijdete zkrátka. Jsme společnost s dlouholetou tradicí, která se snaží svým zákazníkům poskytnout vždy perfektní servis. Pro naše zákazníky je připravena celá řáda dalších výhod, kupříkladu sleva 20 % na skialpové sety, či slevy a bonusy využitelné při nákupu skrze zákaznický účet. Spokojenost našich zákazníků se odráží na vysokém hodnocení našich služeb na webovém portálu heureka.cz, kterého si velmi vážíme.


Založení účtu:

Na webovém rozhraní: www.alpsport/registrace vyplňte tyto údaje:

E-mail:
Heslo:
Ověření hesla:

Jméno:
Příjmení:
Stát: Česká republika, Slovenská republika
Mobil:

Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení: ano (max 12 sdělení za rok)

Po skončení akce můžete požádat o vymazání z databáze.

Máte již svůj zákaznický účet, ale zapomněli jste heslo? Zaslat zapomenuté heslo.


         
Aktuální kolekce se slevou 20 až 50%   Celá kolekce české firmy High Point se slevou 25%   Zimní sukně českých i zahraničních značek se slevou 30-45%.   Horský vúdce UIAGM na prodejně v Brně.   Prodejna Praha 2, Vinohradská 38   Nesmeky do města i do terénu.
Akce platí na vybrané produkty po omezenou dobu nebo do vyprodání zásob.   Česká výroba, špičková kvalita a více jak 100 let zkušeností, to je High Point.   Udrží vás v teple aniž byste musela ztratit své ženské kouzlo.   Každou středu od 14 do 18 hodin. Více informací zde.   Alfa a Omega skialpového vybavení na jednom místě.   Ideální řešení rizika uklouznutí na namrzlém chodníku nebo udusaném sněhu.


2010 - 2018 ZAS Group
© 2010 - 2019 ZAS Group s.r.o.