ZASSHOP - internet shopping

NACHÁZÍTE SE:
Úvod|O společnosti.

O společnosti

ALPSPORT s.r.o. založil v roce 1999 Jiří Juroška a společnost ELIASS SPORT s.r.o. a v současné době provozuje 4 kamenné prodejny a internetový obchod.

ALPSPORT s.r.o. je koncovým prodejcem a oficiálním distributorem a zástupcem mnoha předních světových značek outdoorového vybavení na našem trhu. Cíleně se zaměřujeme se na špičkové evropské, americké, ale i české výrobce s cílem nabídnout našim zákazníkům to nejkvalitnější zboží za co nejlepší cenu.

Rozhodli jsme se jít cestou vlastních prodejen, které budeme mít plně pod kontrolou, abychom byli schopni garantovat vysokou kvalitu prodeje a poradenství, které poskytujeme našim zákazníkům. V současné době máme 4 prodejny, a to v Ostravě, Brně a dvě v Praze. V roce 2005 jsem spustili náš první internetový obchod www.eliass.net, ve kterém jsme obsloužili jsme více než 80.000 spokojených zákazníků. Začátkem roku 2014 jsme pak spustili nový, modernější internetový obchod www.alpsport.cz.

Naším životním stylem je pobyt v přírodě, adrenalinové sporty a snaha dělat vše na 100%. A být přitom být v pohodě. Jde nám především o kvalitu, a to jak nabízeného zboží, tak o kvalitu našeho personálu, který outdoorem doslova a do písmene žije.
Máme ve svých řadách úspěšné ( a některé i slavné) horolezce, skialpinisty, horské vůdce, průvodce a instruktory, kteří se s Vámi rádi podělí o své zkušenosti s výstrojí a výzbrojí. Vlastně všichni nějakou outdoorovou aktivitu aktivně provozujeme. Lezeme po skalách, lyžujeme, jezdíme freeride, cestujeme do neobydlených končin na všech kontinentech, sjíždíme řeky, táboříme, … a baví nás to. Můžete se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem z oblasti outdooru a fundovaně Vám odpovíme. Víme o čem je outdoor, a víme, jak se na něj připravit tak, aby Vás nic nepřekvapilo. A rádi Vám pomůžeme.

ALPSPORT s.r.o. v kostce:
  • oficiální distributor a prodejce předních světových značek outdoorového vybavení
  • 4 prodejny: Ostrava, Brno, 2x Praha
  • provozovatel internetového obchodu www.alpsport.cz
  • kvalitní informace o produktech a službách
  • provozovatel lezecké stěny ELIASS v Ostravě
  • více ne 50 vysoce kvalifikovaných zaměstnanců, které práce baví
  • firemní blog blog.alpsport.cz plný informací a rad od našich ambasadorů
  • špičkové poradenství v oblasti, horolezectví, skialpinismu, freeridu, telemarku, trekingu, vysokohorské turistiky, apod.
  • našimi ambasadory jsou přední horolezci, lezci, špičkoví horští vůdci a průvodci
  • Hned 10 důvodů proč u nás nakupovat
Naše motto:
„Zákazník je u nás na prvním místě“

         
Oblečení, funkční prádlo, obuv, lyžáky, batohy, zimní vybavení...   Všechny rukavice a čepice se slevou 40%   Zimní sukně českých i zahraničních značek se slevou 30-45%.   Horský vúdce UIAGM na prodejně v Brně.   Prodejna Praha 2, Vinohradská 38   Lyže a vázání se slevou 20-70%
Akce platí na vybrané produkty po omezenou dobu nebo do vyprodání zásob.   Sleva se vztahuje pouze na skladové zásoby.   Udrží vás v teple aniž byste musela ztratit své ženské kouzlo.   Každou středu od 14 do 18 hodin. Více informací zde.   Alfa a Omega skialpového vybavení na jednom místě.   Akce se vztahuje pouze na skladové zásoby.


2010 - 2018 ZAS Group
© 2010 - 2019 ZAS Group s.r.o.