ZASSHOP - internet shopping

NACHÁZÍTE SE:
Úvod|Reklamace

Reklamace

Reklamační řád

V případě, že zboží, které jste zakoupili, je vadné, nefunkční či poškozené, oznamte nám zjištěné vady co nejdříve e-mailem na adresu eshop@alpsport.cz, případně telefonicky nebo písemně. Reklamaci můžete samozřejmě uplatnit i na některé z našich prodejen.

Vadný výrobek má zákazník za povinnost reklamovat ihned po zjištění vady. Toto platí pro nákup online i v kamenné prodejně. V případně uznání reklamace bude vadné nebo poškozené zboží vyměněno nebo opraveno po vzájemné dohodě.

Postup při řešení reklamace formou poštovní zásilky.
Zboží nám musí být dodáno kompletní tak, jak bylo převzato od prodávajícího. Musí být suché a očištěné. Pokud nám dorazí zboží špinavé nebo nekompletní, bude zasláno zpět s požadavkem na úhradu poštovného. Doporučujeme ke zboží přiložit veškeré listiny, které nakupující se zbožím obdržel, tedy například fakturu, záruční list a jiné. Postačí ofocené kopie. Nezapomeňte na sebe uvést kontakt (nejlépe telefonický) pro potřeby případného upřesnění.

Postup při řešení reklamace na některé z prodejen.
Stejně jako při zaslání zboží poštou musí být zboží předáno k reklamaci kompletní, suché a očištěné. Vyhnete se tak riziku zamítnutí reklace hned v zárodku. Spolu se zbožím si prosím přineste doklad o koupi nebo záruční list. Přímo na prodejně s vámi bude sepsán reklamační protokol, který vám bude současně sloužit jako potvrzení o převzetí zboží.

Vaše reklamace bude vyřízena v zákoné lhůtě 30 dnů od převzetí na naši prodejně. O vyřízení reklamace Vás budeme informovat pomocí SMS nebo mailu.

Jako prodávající nepřebíráme odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka.

Záruční doba je uvedena u každého produktu.

Reklamační řád v polném znění je možné stáhnout zde: doc pdf

         
Originál je jen jeden!   Chcete získat dodatečnou slevu 20% na značku Dynafit?   Scarpa R-EVO Pro Gtx a R-EVO Pro Gtx Ld za akční cenu.   Funkční prádlo za super ceny.   Děkujeme za pochopení.   Dlouholetá historie a špičková kvalita, to je Salewa.
Legendární botky Scarpa Mojito nyní se slevou 20%. Sleva platí pouze na skladové zásoby.   Stačí při objednávce zadat slevový kód DYNAFIT20. Akce platí jen na skladové zasoby a končí 20.11.2018.   Trekovky určené pro náročný treking, zajištěné cesty a dynamické, vysokohorské aktivity.   Skladové zásoby funkčního prádla Icebreaker se slevou 40%   Přejeme příjemné prožití tohoto svátečního dne.   V naší nabídce najdete od této značky mnoho modelů trekových bot a oblečení. Některé se slevou až 30%.


2010 - 2018 ZAS Group
© 2010 - 2018 ZAS Group s.r.o.